Makaleler » Blog » Kanvas Tablo Nedir?
resimKonu
 

Canvas Tablo Nedir?
Karantina dönemiyle beraber günlerce saklandığımız evimizde hepimiz ferahlığın bir yolunu aradık. Aklımıza ilk gelenlerden biri elbetteki boş duvarlarımızı renklendirecek ürünler oldu. Peki bu ürünlerin en başında gelen canvas tablolar nedir? Nasıl yapılır? Gelin bu sorulara beraber bakalım...
Canvas tablolar aslında son yılların en popüler ürünlerinden biri. Kanvas tablolar bir çok avantajıyla herkesin tercihi oldu. 
Öncelikle dilediğiniz desen, fotoğraf ve resmi bir çok canvas tablolara bastırabiliyorsunuz. Üstelik görüntü kalitesi de iyi ise, canvas tablonuzda gerçekten verimli sonuçlar alabilirsiniz. Pek çok seçeneği olması, dileyenlerin kendi zevklerine göre istedikleri görseli bastırabilmeleri canvas tabloları bu durumda vazgeçilmez kılabiliyor. 
İstenilen görselin basılabiliyor olması, dekorasyon açısından da artı bir tön diyebiliriz. Evinizdeki mobilyalara veya duvar renklerine göre uyum sağlaması için baskın renkleri seçerek evinizde bütünlüğü sağlayabileceğiniz kanvaslarda üç boyutlu görüntülerle evlerinizi daha büyük gösterebilir, iç mekanda dernliği bu şekilde sağlayabilirsiniz.
Canvas tablolar yapı ve kullanılan malzemeler itibariyle hafif oldukları için kolaylıkla yerleri değiştirilebilir. Taşınma gibi bir durumda canvas tablonuz size sorun çıkartmayacaktır. 
Kanvas tablolar pek çok ebat seçeneğiyle evinize hemen uyum sağlayacaktır. 70*100, 100*150, 60*120 gibi bir çok boyuyla hem evinize hem de diğer duvar dekor ürünleriniz ile kombinasyon açısından güçlük çekmeyeceğiniz bir üründür. Boyutundan bağımsız olarak seçtiğiniz görsel de ona göre şekilleneceğinden zevkinizden de taviz vermemiş olacaksınız.
Evinizin her odası için uyumlu olabilecek canvas tablolar kaliteli basım ve 1. sınıf işçilikle beraber yıllarca renklerinde solma yapmayacak, darbe olmadığı sürece bezinde yırtılma veya deformasyon olmayacaktır.
HediyelerKapında'daki tüm canvas tablolar 1. sınıf makinelerde en kaliteli boyalarla basılmaktadır. Özel canvas bezleri üzerine yaptığımız baskılarımızı yıllarca kullanabilirsiniz.
Evinize yakışacak tüm canvaslarımıza buradan, diğer dekorasyon fikirlerimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
ÜCRETSİZ KARGO
100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz gönderim
KOŞULSUZ İADE HAKKI
Satın aldığınız ürünlerde koşulsuz iade hakkı
PEŞİN FİYATINA TAKSİT
Tüm siparişlerinizi kredi kartınıza 6 taksit ile ödeyin.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır